KIEROWNIK BUDOWY
INSPEKTOR NADZORU

KIEROWNIK BUDOWY

Planujesz budowę domu?

Potrzebujesz inspektora nadzoru inwestorskiego?

Chcesz zalegalizować budowę bez pozwolenia?

DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Oferujemy usługi z szeroko pojętego nadzoru budowlanego – kierownik budowy, kierownik robót, inspektor nadzoru inwestorskiego, odbiory mieszkań, przeglądy techniczne obiektów, opinie techniczne oraz ekspertyzy techniczne.

kierownik budowy

Dlaczego powinieneś wybrać nas?

Pracujemy z inżynierami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Znamy wielu dostawców materiałów i wykonawców wszystkich branż. Doświadczenie zdobyte na budowach pozwala nam lepiej wesprzeć Państwa w budowie własnego domu czy wykonaniu ekspertyzy technicznej. Nasi inżynierowie posiadają uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalnościach: konstrukcyjno-budowlanej, hydrotechnicznej, instalacyjnej sanitarnej.

Z nami możesz rozpocząć budowę praktycznie od zera, wystarczy działka i projekt!

Zacznijmy od początku…

  1. Podpisujemy umowę.
  2. Sporządzamy plan Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia budowy, składamy oświadczenie w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego i odbieramy dziennik budowy.  Następnie przekazujemy wypełnioną tablicę informacyjną do montażu na terenie budowy.
  3. Rozpoczynamy budowę. Wykonawca robót lub Inwestor zgłasza do odbioru kluczowe elementy i roboty ulegające zakryciu. Ilość przyjazdów zależy w głównej mierze od skomplikowania projektu i wymagań inwestora. Więcej przyjazdów to częstsza kontrola wykonawcy i dokładniejsze wykonanie prac. Przykładowe elementy wymagające odbioru: wykop pod fundamenty, zbrojenie fundamentów, izolacja fundamentów, zbrojenie stropu, wykonanie więźby dachowej. Do tego może dojść kontrola jakości tynków, posadzek, izolacji termicznej. Cennik jest dopasowany do każdych potrzeb! Kontrolujesz budowę samodzielnie? Odbieramy tylko najważniejsze elementy. Nie znasz się na budowie? Przyjeżdżamy częściej i sprawdzamy więcej elementów.
  4. To już najważniejszy moment. Wykonujemy wspólnie odbiór końcowy budynku, po czym zgłaszamy zakończenie budowy do urzędu wraz z niezbędnymi dokumentami.

Podczas każdej wizyty na budowie nasz inżynier wykonuje dokumentację fotograficzną oraz listę uwag, którą przekazuje wykonawcy i udostępnia Inwestorowi!

Dom drewniany

BUDYNKI SZKIELETOWE

2900zł

świadectwo charakterystyki energetycznej domu jednorodzinnego

STAN SUROWY ZAMKNIĘTY

3900zł

dom wykończony

STAN DEWELOPERSKI

5900zł

kierownik budowy Gdańsk

INSPEKTOR
NADZORU

450zł za wizytę

* na terenie Gdańska +20km, koszt dalszych wyjazdów do uzgodnienia

Przewiń do góry